Rodinné oslavy

Radi by ste oslávili Váš sviatok s priateľmi a rodinou a nemáte čas na prípravu oslavy? Prenechajte tieto starosti na nás a my sa postaráme, aby Vaša oslava bola so všetkým čo k nej patrí: chutné jedlo, široký výber nápojov, detský kútik pre Vaše deti a ochotná obsluha v prijemnom prostredí našej reštaurácie.

Firemné akcie

V pracovnom kolotoči, prídu občas chvíle keď je dôvod na oslavu. Ak potrebujete profesionálny prístup s prípravou akcie pre kolektív Vašej firmy, môžete sa s dôverou obrátiť na našu reštauráciu, ktorá má bohaté skúsenosti s prípravou firemných akcií.

Promócie

Gratulujeme Vám k študijnému výsledku a radi by sme Vám ponúkli možnosť osláviť tento Váš úspech v našej reštaurácií. Máme bohaté skúsenosti s prípravou promočných osláv. V našej klimatizovanej reštaurácii so širokým výberom jedál, nápojov a pozornou obsluhou si budete môcť nerušene vychutnať radosť z úspešného ukončenia štúdia v kruhu svojich najbližších.

Svadby

Gratulujeme Vám k vášmu životnému rozhodnutiu. Vieme že s prípravou svadby je veľa starosti a preto nám dovoľte, aby sme Vás čiastočne od týchto starostí odbremenili a pomohli Vám pripraviť oslavu pre Vás a Vašich najbližších podľa vašich predstáv. V prijemnom prostredí našej reštaurácie s chutným jedlom, širokou ponukou nápojov a ochotnou obsluhou sa pokúsime, aby začiatok Vášho spoločného života bol oslávený dôstojne a k Vašej spokojnosti.